Rekrutacja 2019

Rekrutacja do oddziału przedszkolnego przy szkole podstawowej

Rekrutacja do szkoły podstawowej

Rekrutacja do klasy IV sportowej o profilu pływackim:

Szkoła Podstawowa nr 29 im. Synów Pułku w Białymstoku ogłasza nabór dzieci do klasy IV sportowej o profilu pływackim w roku szkolnym 2019/20.

Zebranie organizacyjne dnia 5 marca 2019 roku o godzinie 17:00 w Szkole Podstawowej nr 29 ul. Promienna 13a - sala numer 5.

Ogłoszenie - informacja o naborze do klasy pływackiej

Zaproszenie na testy kwalifikacyjne do klasy pływackiej na basenie MOS

Kryteria testów i prób sprawnościowych obowiązujących w naborze do klasy IV szkoły podstawowej:
               Nabór do klasy IV o profilu pływackim - KRYTERA TESTÓW SPRAWNOŚCIOWYCH

Rekrutacja do klasy IV sportowej o profilu strzeleckim:

Po raz pierwszy w roku szkolnym 2019/20 w SP 29 przy ul. Promiennej 13A powstanie klasa IV o profilu strzeleckim.
Mamy już duże doświadczenie w prowadzeniu klas sportowych w starszych rocznikach.

Zapraszamy rodziców i dzieci z 3 klas szkoły podstawowej do zgłaszania się na strzelnicę sportową Kalibra ul. Grunwaldzka 18.
Zebranie informacyjne dla rodziców organizujemy 11 marca 2019r. o godz. 18.00 na strzelnicy.

Każde dziecko może przekonać się, że umie strzelać.
Dzięki uprawianiu strzelectwa dzieci mogą się rozwijać fizycznie i mentalnie.

Czekają na nie:
- atrakcyjne wyjazdy sportowe,
- udział w zajęciach ogólnorozwojowych.
- treningi w wiodącym klubie strzeleckim w Polsce,
- opieka wykwalifikowanych i doświadczonych trenerów,
- kreatywne spędzanie czasu w gronie rówieśników,
- wsparcie w nauce szkolnej.
- pomoc we wprowadzaniu zdrowego stylu życia i nawyków odpowiednich dla sportowca.