Witaj na naszej stronie

XIX Liceum Ogólnokształcące Mistrzostwa Sportowego jest doskonałym miejscem do kontynuowania kariery pływackiej w naszym województwie. Powstanie Liceum Ogólnokształcącego przy Szkole Podstawowej Nr 29 im. Synów Pułku nie jest przypadkowe. Szkoła ta dzięki profesjonalnym trenerom i doskonale wykwalifikowanej kadrze pedagogicznej wychowała kilka pokoleń świetnych pływaków. Nasze LO to najlepsze połączenie tradycji i nowej jakości, która będzie początkiem wspaniałej kariery naszych przyszłych absolwentów. Dlatego nie wahaj się i.... POPŁYŃ Z NAMI PO MARZENIA!!!

Uwaga - Rekrutacja do XIX LO Mistrzostwa Sportowego

Adres strony rekrutacyjnej do rejestracji dla absolwentów szkół podstawowych i gimnazjów:

Terminy testów sprawnościowych do I klasy XIX LO mistrzostwa sportowego o kierunku pływanie

23 maja (czwartek) 2019r. godz. 14.15
24 maja (piątek) 2019r. godz. 15.00 (II termin)

Zawody i Dzień Otwarty XIX LO Mistrzostwa Sportowego

30 marca 2019 odbyły się Wiosenne Zawody Pływackie w Międzyszkolnym Ośrodku Sportowym.
Po zawodach Szkoła Podstawowa Nr 29  gościła rodziców, uczniów i nauczycieli na DNIU OTWARTYM XIX LO Mistrzostwa Sportowego. Spotkanie rozpoczęło się konferencją z udziałem władz miasta.
Uczniowie uczestniczący w spotkaniu wzięli udział w grze szkolnej z nagrodami niespodziankami.

Regulaminy rekrutacji do XIX LO

Mapka z położeniem szkoły i basenu